Kilka słów ode mnie:


Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Dariusz Czarnasiak i pochodzę z Chrzanowa.    To tutaj się wychowałem, zdobyłem edukację i swoje pierwsze doświadczenia zawodowe.


Jednym z kluczowych okresów w moim życiu zawodowym była praca w roli instalatora      w lokalnej firmie. To tu odkryłem, że praca i pasja łączą się. W 2001 roku zdecydowałem się na samodzielne poprowadzenie własnej działalności jako kontynuacja moich dotychczasowych zajęć.
Wieloletnie doświadczenie w pracy pozwoliło mi na taki dobór pracowników, jakiego nie znajduję u swojej konkurencji. Mogę z pełnym przekonaniem podpisać się pod ich zaangażowaniem, sumiennością i jakością pracy. Moi pracownicy są najważniejszą częścią firmy i razem pracujemy dla naszych klientów.

Dziś, kiedy jestem właścicielem firmy, praca wspólna w zespole jest mi nadal bardzo bliska. Pozwala mi to na prowadzenie rozmów i negocjacji na najwyższym poziomie. Doświadczenie, znajomość innowacji rynkowych sprawiają, że jesteśmy stale zapraszani do nowych projektów.

"Doskonałość Ciągle Aktualna" to motto, które towarzyszy mojej pracy.

Zapraszam do współpracy ze mną i naszą firmą
Dariusz Czarnasiak z zespołem

STRONA DOMOWA

ADRES

DCA Dariusz Czarnasiak
ul. Podkowińskiego 4
32-500 Chrzanów
NIP  628-149-63-54

 

DCA 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe Śląsk