Zaawansowane systemy i duże instalacje


Posiadamy doświadczenie w budowie złożonych instalacji komputerowych o dużej ilości i wysokiej gęstości punktów. Przygotowujemy centra danych pod serwerownie wraz z towarzyszącymi systemami nadzoru, kontroli dostępu, systemami gaszenia i klimatyzacją.


Projektujemy, instalujemy i oprogramowujemy instalacje systemów monitoringu video dla całych zakładów w oparciu o najwyższej klasy sprzęt i rozwiązania. Proponowane przez nas systemy monitoringu wyposażamy w zaawansowaną analizę obrazu dla wsparcia centrów monitoringu. Przygotowujemy także kompleksowo pomieszczenia dla ochrony wraz potrzebnym sprzętem do nadzoru oraz szkoleniem personelu.


Nasz dział budowalny podejmuje zadania przygotowania pomieszczeń technicznych, biurowych a także kompletnego przygotowania i wyposażenia sal konferencyjnych wraz z wyposażeniem w sprzęt konferencyjny i meble. Przygotowujemy projekty i aranżacje wnętrz dopasowane do potrzeb firmy uwzględniając stylistykę, kolorystykę i logo Twojej firmy. Dbamy o zadowolenie i komfort naszych klientów.

STRONA DOMOWA

ADRES

DCA Dariusz Czarnasiak
ul. Podkowińskiego 4
32-500 Chrzanów
NIP  628-149-63-54

 

DCA 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe Śląsk